Dienst Jeugd

Jeugdcentrum

 

Gerry Koniuszenko

 POL2016

beheer en verhuur fuifzaal, vergaderzalen jeugdcentrum RP26

logistiek Genk on stage | Factor J

AGB

 

T 089 65 42 73 
E gerry.koniuszenko@genk.be

 

Terug naar boven

 

 

 

Grabbel&Co

Ben Bellinkx

 POL2004

Grabbel&Co en Tieners

website
ondersteuning speelpleinwerkingen

 

T 089 65 42 76 
E ben.bellinkx@genk.be   


Terug naar boven
 

 

 
 

Jeugdwelzijn

Emmely Vandormael

jeugdwelzijnswerk

studentenbeleid


T 089 65 42 75
E emmely.vandormael@genk.be


Terug naar boven

 

 

 

Jongerencultuur

Arnaud Wolters

jongerencultuur & programmatie Club 26

programmatie Genk on stage | Factor J
verantwoordelijke communicatie

beheer repetitieruimtes

T 089 65 42 66
E arnaud.wolters@genk.be

 

Terug naar boven 

 

Daan Symons

expert jongerencultuur

coördinator Genk on stage | Factor J

urban beleid

T 089 65 42 64
E daan.symons@genk.be

 

 

Isabel Poddighe

expert jongerencultuur

Bazaar & Kastaar

studentenbeleid

T 089 65 42 72
E isabel.poddighe@genk.be

 

Terug naar boven

 

Zehra Özmen

projectmanager De BeGenkers

 

T 089 65 42 63

E zehra.ozmen@genk.be

 

Terug naar boven

 

Jeugdraad

Samir Ahmidouche

 

Jeugdraad

ondersteuning jeugdverenigingen

jongerenparticipatie

 

T 089 65 42 68

E samir.ahmidouche@genk.be


Terug naar boven

Jeugdruimte

Sien Willemans

 

Jeugdruimte

jongerenparticipatie

bouwdossiers

Kindvriendelijke Stad

 

T 089 65 42 62

E sien.willemans@genk.be


Terug naar boven

 

Joachim Troch

Buitenspeeldag

T 089 65  42 74

E joachim.troch@genk.be

 

Algemeen

Maarten Luyts

diensthoofd 

beleidsplanning

algemene coördinatie


T 089 65 42 60
 
E
maarten.luyts@genk.be

Terug naar boven

 

Marleen Peustjens

 POL2001 administratie

financiën, briefwisseling,...

T 089 65 42 65

E marleen.peustjens@genk.be

 

Terug naar boven