Afspraak maken met een collega

Jeugdcentrum

Gerry Koniuszenko

  • Beheer Rondpunt 26
  • Verhuur vergaderzalen & Club 26
  • Logistiek Genk on stage / Factor J
  • AGB

T 089 65 42 73
E gerry.koniuszenko@genk.be

Kinderen & tieners

Joachim Troch

  • Grabbel&Co
  • Kindercarnaval
  • Buitenspeeldag

T 089 65 42 76
E joachim.troch@genk.be

Jamal Ben-Kacem

  • Participatiemedewerker
  • Speelterreinen
  • Bazaar & Kastaar

T 089 65 42 74
E jamal.ben-kacem@genk.be

Jeugdwelzijnswerk

Emmely Vandormael

  • Jeugdwelzijnswerk

T 089 65 42 75
E emmely.vandormael@genk.be

Jongerencultuur

Arnaud Wolters

  • Muziekprogrammatie Club 26 & Genk on stage (Factor J)
  • Communicatieverantwoordelijke
  • Beheer repetitieruimtes

T 089 65 42 66
E arnaud.wolters@genk.be

Daan Symons

  • Expert jongerencultuur
  • Co├Ârdinator Genk on stage & Streetfest
  • Urban beleid

T 089 65 42 64
E daan.symons@genk.be

Isabel Poddighe

  • Expert jongerencultuur
  • Opvolging speelpleinwerkingen
  • Studentenbeleid

T 089 65 42 72
E isabel.poddighe@genk.be

Liesbeth Jouck

  • Projectmanager De BeGenkers

T 089 65 42 63
E liesbeth.jouck@genk.be

Jeugdraad

Samir Ahmidouche

  • Jeugdraad
  • Ondersteuning jeugdverenigingen
  • Jongerenparticipatie: ChillAmba's, G10

T 089 65 42 68
E samir.ahmidouche@genk.be

Jeugdruimte

Sien Willemans

  • Kinderparticipatie: Junior Team
  • Kindvriendelijke Stad
  • Opvolging speelterreintjes

T 089 65 42 62
E sien.willemans@genk.be

Algemeen

Maarten Luyts

  • Diensthoofd
  • Beleidsplanning
  • Algemene co├Ârdinatie

T 089 65 42 60
E maarten.luyts@genk.be

Marleen Peustjens

  • Administratie
  • Financiën

T 089 65 42 65
E marleen.peustjens@genk.be